Ana sayfa

Jinan Dwin Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Jinan Dwin Technology Co., Ltd. lazer makineleri, lazer oyma ve kesme makineleri, lazer markalama makineleri, CNC yönlendiriciler ve ilgili reklam ürünlerinin araştırılması, üretimi ve satışı ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Dwin, CE, FDA ve ISO sertifikalarına sahiptir.Şirketimiz, iyi bir üne sahip olan DW serisi ürünleri başarıyla üretmiştir.Mükemmel kalite ve hızlı servis, ürünlerimizi Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'ya yaymaktadır.
 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Dwin makineleri, giysi kesimi, el işi, kauçuk levha, paket baskısı, deri kesimi, tabela markalama, ahşap mobilya, inşaat, dekorasyon, taş oyma ve kalıp yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır.Dwin CNC makineleri, ilgili endüstrilerin verimliliğini ve ilgili ürünlerin kalitesini büyük ölçüde iyileştirdi.Dwin, parlak bir gelecek için sizinle birlikte “teknik yenilik, işbirliği ve her şey kazanır” felsefesini sürekli olarak takip eder.Müşterilerimizden sürekli talimat ve destek bekliyoruz.

Jinan Dwin Technology Co., Ltd Jinan Dwin Technology Co., Ltd Jinan Dwin Technology Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : DW

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : >1000000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jinan Dwin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Jinan Dwin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Jinan Dwin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Jinan Dwin Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Jinan Dwin Technology Co., Ltd Sertifikalar